• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • https://www.facebook.com/GencKalemlerTC
  • https://www.twitter.com/Genc_Kalemleriz
  • https://www.instagram.com/genckalemlerdernegi
  • https://www.youtube.com/channel/UC0VzJMZL82wPQrbkXHgq-LA
Üyelik Girişi
Site Haritası

Anasayfa

İnadına Cumhuriyet ve demokrasi! İnadına çağdaşlık ve yenileşme! İnadına bağımsızlık ve milli egemenlik! İnadına eğitim! demeye devam edeceğiz!!
Bağımsızlığımız ilk 'resmi' adımı 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımız kutlu olsun. Bu kutlu günümüz Cumhuriyetimiz açısından Atatürk ilke ve devrimlerinin izinde, akıl ve bilim aydınlığında bir geleceğin habercisi olsun.
"Sanatsız kalan bir milletin hayat damarlından biri kopmuş demektir." sözünden yola çıkarak bu etkinliğimizde Türk sinemasının değerli sanatçılarından biri olan Kemal Sunal'ı Dr. Öğr. Üyesi Mustafa Dinç'ten dinledik.
Cumhuriyetimizin 97. yaşında Cumhuriyet Bayramının geçmişini ve bugünü hakkında Doç. Dr. Bengül Bolat ile söyleştik.
Atamızın Samsun'a ayak basışının 101. yıldönümünde Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'nda bu yıl Avukat Cemil Öz'le "Atatürk Aleyhine İşlenen Suçlar Hakkında Kanun"u konuştuk. - Yasanın anlamı ve önemi - Yasayla ilgili yanlış bilinenler - Yasanın tarihçesi - Yasanın kapsamı ve uygulanışı gibi pek çok önemli konuya değindiğimiz söyleşimizi izleyebilir ve paylaşarak çevrenizi de bilinçlendirebilirsiniz.
Araştırmacı ve yazar Metin Erdoğan'la bir söyleşi gerçekleştirdik. Söyleşide Hacettepeli gençlerle Atatürk'ün Doğa Sevgisi ve Yürüyen Köşk'ü konuşmanın yanı sıra, Yalova'da bulunan Yürüyen Köşk'ün yapım hikayesi de tüm ayrıntılarıyla anlatıldı gençlere.
 1 
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam6
Toplam Ziyaret35060
Takvim