• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • https://www.facebook.com/GencKalemlerTC
  • https://www.twitter.com/Genc_Kalemleriz
  • https://www.instagram.com/genckalemlerdernegi
  • https://www.youtube.com/channel/UC0VzJMZL82wPQrbkXHgq-LA
Üyelik Girişi
Site Haritası

Eğitimlerimiz


    PROJE DÖNGÜSÜ ve MANTIKSAL ÇERÇEVE ANALİZİ EĞİTİMİ (7 Ocak 2012 - 15 Ocak 2012)

TC Kalkınma Bakanlığı Ankara Kalkınma Ajansı tarafından Genç Kalemler Derneği öncülüğünde düzenlenen bu eğitim, katılımcılarına AB ve çeşitli kalkınma fonları proje hibe programlarına profesyonel anlamda proje yazabilme becerisini kazandırmak üzere gerçekleştirilmiştir. Projenin bir diğer önemli yanı da, Ankara'da farklı konularda faaliyet gösteren 10 farklı derneğin 2'şer temsilciyle (toplam 23 katılımcı) bu eğitimlere katılması ve bunun sonucunda söz konusu derneklerin, yani sivil toplum anlayışının daha bilinçli ve sistemli olarak çalışmalar yürütmesine katkı sağlamasıdır.


    
   HIZLI OKUMA EĞİTİMİ (21 Şubat 2011 - 7 Mart 2011)

Genç Kalemler Derneği'nin Gazi Üniversitesi'ndeki kolu olan Genç Kalemler Kulübü tarafından Gazi Üniversitesi İİBF dersliklerinde düzenlenen Hızlı Okuma Eğitimi, 50'nin üzerinde katılımcı ile gerçekleşmiştir. Eğitime katılan öğrenciler, özellikle KPSS, ALES vd. sınavlarda başarılı olabilmek için hızlı okuma tekniklerini öğrenmişlerdir.    LİDERLİK EĞİTİMİ (10 Mayıs 2010 - 20 Mayıs 2010)


500'e yakın katılımcıyla gerçekleştirilen, Genç Kalemler Derneği ile İSERER Eğitim Danışmanlık'ın birlikte düzenlediği, geleceğin liderlerinin yetiştirilmesine katkı sağlamak amacıyla "Kriz Yönetimi", "Proje Yönetimi", "Girişimcilik ve E-iş", "Liderlik ve Takım Çalışması", "Türk Liderlerin Başarı Sırları" başlıklı konularda Gazi Üniversitesi'nde düzenlenmiştir.
    DİKSİYON EĞİTİMİ ( 7 Mart 2010 - 4 Nisan 2010)

Genç Kalemler Derneği ile Gazi Üniversitesi Öğrenci Konseyi Başkanlığı'nın iş birliği ile düzenlenen Diksiyon Eğitimi'ne 150'den fazla öğrenci katılmıştır. Sahne Eğitim Derneği'nin eğitmenleri tarafından gerçekleştirilen eğitimlerde, katılan öğrenciler 3 farklı grup halinde haftada bir gün olmak kaydıyla 5 haftalık bir eğitim süreci geçirmiş; bu eğitimler sonunda da katılan tüm öğrenciler Sahne Eğitim Derneği tarafından düzenlenen resmi katılım belgelerini almışlardır.
Yorumlar - Yorum Yaz
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam6
Toplam Ziyaret35060
Takvim